banner

Aprūpe un turēšana

Barības piedevas: dot vai nedot?

09.10.2017

Šis jautājums ir ļoti pretrunīgs un strīdīgs. Visos laikos bija barības piedevu piekritēji un noliedzēji.

Lasīt vairāk

Ģērbjamies silti!

28.09.2017

Šogad rudens atnāca nemanīti. Jo arī vasara bija neierasti vēsa. Un nu ārā ir pavisam auksti. Tāpēc suņu saimnieki sāk jau laicīgi domāt par mīluļa siltināšanu. 

Lasīt vairāk

Meklējam labāko vārdu!

11.09.2017

Apsveicam! Jūsu mājās ir ienācis jauns ģimenes loceklis. Pirmais jūsu uzdevums ir dāvāt dzīvniekam vārdu.

Lasīt vairāk

Augi kaķa ēdienkartē

06.09.2017

Noteikti, kaķa īpašnieki ir pamanījuši, ka “minkāns”  nevar mierīgi  noskatīties  uz dažiem istabas un savvaļas augiem. Tas noteikti gribēs nogaršot augu lapas, bet vislabāk svaigu zāli. Ja, protams, jūsu mīlulis iet ārā. Bet kāpēc kaķiem garšo zāle? Un kādu zāli drīkst dot mīlulim? Mēģināsim noskaidrot…

Lasīt vairāk

Ūdensprieki kopā ar suni

30.08.2017

Mūsu reģiona klimatisko īpatnību dēļ, ne katra vasara ir karsta un saulaina. Tā var būt arī vēsa, vējaina un lietaina. Taču neatkarīgi no tā, cik jaukas dienas, vai pat nedēļas mums dāvā vasara, mēs steidzamies pie ūdens. Un, ņemam līdzi savus četrkājainos draugus. Bet kā iemācīt suni nebaidīties no ūdens un peldēt?

Lasīt vairāk

Kaķīšu pirtiņa

17.08.2017

Tik tiešām – kaķus ne tikai var, bet arī vajag mazgāt. Iemesli ir dažādi, un ir situācijas, kad bez higiēniskām ūdens procedūrām vienkārši nevar iztikt. Tāpēc ir svarīgi zināt ar kādiem kopšanas līdzekļiem ir jāmazgā mīlulis un kā to pareizi darīt. Jo visi zina, ka kaķiem ūdens nepatīk...

Lasīt vairāk

Tīri zobi kaķim un sunim

14.08.2017

Lai saglabātu Jūsu mīluļa zobus stiprus un veselus, par tiem laicīgi jāsāk rūpēties. Tieši tā: mājdzīvniekiem, tāpat kā mums, cilvēkiem, ir jātīra zobi. Un vēlams – vismaz pāris reizes nedēļā.

Lasīt vairāk

Ko gribētu pateikt audzētājs

11.08.2017

Apsveicu Jūs – jūs iegādājāties īpašu, ļoti ceru, ka savu, suņu šķirni. Priekšā Jums ir interesanta, piesātināta dzīve kopā ar Jūsu četrkājaino draugu. Lai viņam un Jums būtu komfortabli, nekautrējieties, un ja rodas jautājumi, sākumā rakstiet\zvaniet savam audzētājam.

Lasīt vairāk

Kādu barību izvēlēties?

26.06.2017

Ikviens suņa vai kaķa īpašnieks ir sastapies ar barošanas problēmu. Ja ne dēļ mīluļa veselības stāvokļa, tad dēļ dažādām modes tendencēm un veterinārārstu vai kādu citu ieteikumiem.

Lasīt vairāk

Mans suns ir hiperaktīvs!

21.06.2017

Jūsu mīlulis lec, smilkst, vai skaļi rej, visu laiku grib kaut kur skriet. Ko darīt?

Lasīt vairāk

Vai ar kaķi vajag iet pastaigās?

14.06.2017

Tas ir jālemj tikai un vienīgi katra dzīvnieka saimniekam. Protams, jebkurai dzīvai radībai ir nepieciešams svaigs gaiss. Bet, drošībai vienmēr jābūt pirmajā vietā. 

Lasīt vairāk

Vasara klāt!

19.05.2017

Priekšā skaistākais un visu gaidītākais gadalaiks – vasara. Tas ir atvaļinājumu, garu pastaigu, sauļošanās un peldēšānas laiks. To izbaudām gan ar ģimeni un draugiem, gan ar četrkājainajiem mīluļiem.

Lasīt vairāk

Laiks ķemmēties!

08.05.2017

Šī, šķietami vienkāršā higiēniskā procedurā var pārvērsties par īstu murgu suņa saimniekam. Kāpēc? Tāpēc, ka pie ķemmēšanas ir jāpieradina kopš bērnības. Bet ja jūs pēkšņi izdomāsiet izsukāt trīsgadīgu mīluli, tas var pārvērsties par mustanga savaldīšanas pasākumu!

Lasīt vairāk

Blusu alerģija * Alergiskais dermatīts pret blusu kodumiem

08.05.2017

Beidzot iestājās silts laiks. Bet līdzi tauriņiem un uzplaukušiem ziediem pamostas arī parazīti, tai skaitā – blusas. To kodumi ir viens no izplatītākajiem suņu alerģisko ādas saslimšanu cēloņiem. 

Lasīt vairāk

Lai vecumdienas būtu laimīgas!

03.05.2017

Sirms purniņš, samazināts muskuļu tonuss, nogurums, miegainība. Tie ir simptomi, kuri liecina, ka dzīvnieks sācis novecot. Labi, ja ar to arī beidzas. Taču saimniekam jābūt gatavam arī citām, mazāk patīkamām vecuma pazīmēm.

Lasīt vairāk