banner

Citi dzīvnieki

Žurkas - nākamā gada Karalienes

31.12.2019

Žurka noteikti nevienu neatstāj vienaldzīgu. Citam šis dzīvnieks izraisa bailes, citam – nepatiku, taču ir arī šo dzīvnieku cienītāji, kas novērtē aso prātu, interesanto uzvedību un pieķeršanos saimniekam. Kāds tad ir 2020. gada simbols?

Lasīt vairāk

Latvijas šinšīllu mīļotāju asociācija

21.08.2019

Latvijas šinšīllu mīļotāju asociācija apvieno cilvēkus, kuru kopējā aizraušanās ir interese un mīlestība pret šinšīlām.

Lasīt vairāk

Dekoratīvās pundurcūciņas: moderni mājas mīluļi?

18.12.2018

Mūsdienās jēdziens mājdzīvnieks ir palicis ļoti plašs. Mājās tur ne tikai kaķus, papagaiļus, suņus un kāmjus, bet arī šinšillas, skunksus, un arī… cūciņas!

Lasīt vairāk

Savvaļas kaķis mājās?

13.04.2018

Bagātos namos, īpaši austrumos, jau sen dzīvoja savvaļas kaķi. Augstdzimuši ļaudis turēja tos ne tikai kā savas bagātības dzīvu apliecinājumu, bet arī kā medību palīgus.Mūsdienās, ceļoties labklājības līmenim, turīgi cilvēki aizvien biežāk izvēlas eksotiskus dzīvniekus. Arī savvaļas kaķus.

Lasīt vairāk

Peles kā mājas mīluļi

05.04.2018

Noteikti, uzreiz prātā nāk parastā pelēkā pele, kura zog graudus un slēpjas pagrīdē. Vai arī baltā laboratorijas pele. Daudziem iedomājoties par šo mazo, ņipro grauzēju, uzmetas šermuļi. Taču, nevajag pārdzīvot! Ja gribat mazu, mīļu, amizantu dzīvnieciņu, iespējams, mājas, vai dekoratīvā pele, būs atbilstoša izvēle!

Lasīt vairāk

Dekoratīvie jeb pundurtruši

21.03.2018

Jau sen cilvēki tur mājās ne tikai suņus un kaķus, bet arī citus mājdzīvniekus. Viens no tiem ir pundurtrusis, kurš neskatoties uz “zaļo” dzīvesveidu un gariem zobiem, nebūt nav grauzējs!

Lasīt vairāk

Šinšilla

21.04.2017

Šinšilla ir mazs zālēdājs grauzējs no šinšillu dzimtas. Šinšillu dzīves vide ir Andu klinšainā un tuksnesīgā augstkalne ar raksturīgu sausu klimatu, kas atrodas gar Dienvidamerikas rietumu piekrasti.

Lasīt vairāk