banner

Nacionālā suņu izstāde Liepājā 08.12.2018, rezultāti

13.12.2018

Hendleru konkurss - Svetlana Radziuk BY

8-13 gadi

I./II. Talmantaite Luka (LT) - 13 gadi.

II. Dzērve Aleksa Denija (LV) - 13 gadi.

III. Kirjušova Valērija (LV) - 12 gadi.

IV. Kurenkova Elizaveta (RU) - 11 gadi.

V. Aučynaite Livija (LT) - 12 gadi.

14-17 gadi

I./I. Zaytseva Alena (RU) - 16 gadi.

II. Kaņepe Marta (LV) - 15 gadi.

III. Bule Madara (LV) - 14 gadi.

IV. Domračeva Taisija (LV) - 17 gadi.

V. Plotnieks Edgars (LV) - 14 gadi.

VI. Āboltiņa Katrīna (LV) - 14 gadi.

 

Pāru konkurss - Marta Šipoš RS

I. Frizē bišons: METTEZ VOUS A GENOUX DES PORTES DE HANAU & APLAUSE FOR DIAMELLA WHITEMANTRA, Gierkena I. (Latvija),

II. Maltas sunītis: TAURO PARYZIUS & TAURO MORELLA, Januskauskaite-Plunge J., (Lietuva),

III. Amerikāņu Stafordšīras terjers : DREAMBERRY SWEETEST PERFECTION X FINESTHILL’S ALL I EVER WANTED, Salokorpi N. (Estonia),

IV. Papilons: CHERYFLAME BRAYNI & CHEERYFLAME BLANCHE, Semiglasova S. (Estonia),

V. Džeka Rasela terjers: RAPUNZELLIN THE NAKED GUN & RAPUNZELLIN ALICE IN WONDERLAND, Keskitalo A. (Finland).

 

Audzētavu konkurss - Dainora Sudeikiene LT

I. Samojeds: “SMILING MIRACLE”, Parijenko J. (Latvija),

II. Toipūdelis: "BHANYANAN", Lund C. (Finland),

III. Vācu aitu suns: “KIRCHOLM BLUM”, Puķe L. (Latvija),

IV. Franču buldogs: “RIVERLINE”, Jokinen T. (Finland),

V. Džeka Rasela terjers: “RAPUNZELLIN”, Keskitalo A. (Finland).

 

Baby group - Zlatko Jojkič SR

I. Bīgls: DANVILMAR CUTEFIND MISS GV, īp. Vlasenko G., Latvija.

II. Amerikāņu akita: HELENGAL NICEY BLACK BEAUTY BESTA, īp. Semetova M., Lietuva.

III. Rodēzijas ridžbeks: JAROMA HIGHRIDGE LETS GET IT ON, īp. Seržante V., Latvija.

IV. Amerik.stafordšīras terjers: DENVERS ELITE BRIANNA, īp. Sporihina T., Latvija.

V. Basenži: DON KARLEONE CRIMEAN KHAN, īp. Cigauska., Latvija.

 

Puppy group - Sviatlana Radziuk BY

I. Dobermans: TYPHOON ANGEL&DEMON, īp. Kiršentāle O., Latvija.

II. Punduršpics: TAURO ASKANAS, īp. Borodajenko J.&Plunge J.&T., Latvija.

III. Bišons fries: REGINA BICHON ONE IN A MILLION. īp. Januskauskaite-Plunge J., Lietuva.

IV. Papilons: PRINCE OF FLYING GRACIA, īp. Skakuna B.&Romanovska G., Latvija.

V. Zeltainais retrīvers: STAR LIGHT SON EVITA, īp.Pajumae P., Estonia.

 

Veteran group - Marina Patrina RU

I. Faraonu suns: LV, LT, EE, BALT, SE, CZ, SLO, BLR CH, EU W’14, W VW’17, EU VW’ 18, FARAO ANUBIS INFRA RED, īp. Smolova A., Latvija.

II. Vācu īsspalv.putnu suns: INGERROSS ROLFO NORINGO, īp. Mackare K., Latvija.

III. Bīgls: DK CH, FI W, SLO W, OB-LA-DI’S MYTHOLOGICAL CORIAKIN, īp. Vlasenko G., Latvija.

IV. Bavārijas asinsp.dzinējsuns: LV, LT, EE, BALT JCH, LV, LT, EE, PL, ROM, BALT CH, WW’14, AMBRA Z KYNCELOVEJ, īp. Sanders A., Latvija.

V. Sibīrijas haskijs: ORINOCO HYDRARGIUM, īp. Derbasova V., Russia.

 

0 group - Sviatlana Radziuk (BY)

I. Amerikāņu bulldogs : EE, LTU CH, BALT W’16’18, BRIGITTA VENTURESOME, īp. Kaire V., Estonia.

II. Krāsainais zīda sunītis : LT JCH, BOUNIEN ENORMOUS EGO OF AMUSKETEER, īp. Nieminen E., Finland.

III. Maskavas sargsuns: TERRA GRAND SENTINEL, īp. Bieliuniene A., Lietuva.

IV. Amerikāņu kailais terjers: EE JCH, ESTAT DYNASTY ASTERIA, īp. Fomina T., Estonia.

V. Austrumeiropas aitu suns: LV CH, HRABRY RYTSAR, īp. Lisicins V., Latvija.

 

1 group - Sviatlana Radziuk BY

I. Austrālijas aitu suns : LV, LT, EE, BALT, BY, RU JCH, NERVOUS BREAK DOWN DES TERRES DE KHAIRYACA, īp. Menžurenkovs D.&Eisaka I., Latvija.

II. Gludspalvainais kollijs: KANGASVUOKON SUOMI-NEITO, īp. Manninen A., Finland.

III. Austrālijas ganu suns: BRADLEY SIMPATIJA, Īle-Onckule Z., Latvija.

IV. Bobteils: LV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, PHERE NIKE DEI NOBILPAZZI, īp. Dargile-Muižniece K., Latvija.

V. Velsas korgijs (Pembroks): GOLDEN HAPPYNESS ETEL (NB), īp. Bormane I., Latvija.

 

2 group - Mariano di Chicco IT

I. Itāļu korso suns: AMBERLAND DEJA VU, īp. Dudko A., Lietuva.

II. Dobermans: RU CH, VIA FELICIUM VINCERE NATUS, īp. Vyuginova A., Russia.

III. Bulmastifs:C.I.B., LV, LT, EE, BALT JCH, LV, LT, EE, BALT, RU, BY, PL, EU JW’15, ALPINE ROSE HONEY DYNASTY, īp.Grīnbarte V., Latvija.

IV. Angļu bulldogs: RU CH, BR MAIORCA AT RAGE OF BULLS WHITE POWER MACHO, īp. Ausheva S., Russia.

V. Melnais terjers: DETI ARBATA DARYL, īp. Rimeicāne Ļ., Latvija.

 

3 group - Dainora Sudeikiene  LT

I. Jorkšīras terjers: LV, LT, SL JCH, LV, CZ, SL CH, SUNACHATES NOBBY ANYTIME, īp. Begena O., Latvija.

II. Amerik.stafordšīras terjers: BALT CH, RU CH, AMBER BALTIC DOLCE CARAMELLA īp. Mokšanova S., Latvija.

III. Stafordšīras bulterjers: ARFA NAKTIES GRIAUSTINIS, īp. Mihailova L., Latvija.

IV. Skotu terjers: LT JCH, WARM TOUCH ON THE WINTER EKSPRESAS, īp. Ceprackyte D., Lietuva.

V. Borderterjers: AUTOPILOT BE BY, īp. Pietila T., Finland.

 

4 group - Zlatko Jojkič RS

I. Īsspalv.miniatūrais taksis: LV, EE, LT JCH, LV, LT, EE CH, KINCHVILLE MALIBU, īp. Krizanovska J.&Begun N., Latvija.

II. Īsspalvainais taksis: LV JCH, BAIRA OSTROVD HOUSE, īp. Ostapenko M., Latvija.

III. Asspalv.trušu taksis: TSERTUS FOURM ROUSSE, īp. Gladkova S., Latvija.

IV. Garspalvainais min.taksis: LT JCH, MINNIIMANIA NEITI NAPSA, īp. Heinio R., Finland.

 

5 group - Sviatlana Radziuk BY

I. Faraonu suns: LV, LT, EE, BALT, SE, CZ, SLO, BLR CH, EU W’14, W VW’17, EU VW’ 18, FARAO ANUBIS INFRA RED, īp. Smolova A., Latvija.

II. Vilku špics: BARBARIS BARI ELDA HARDA, Andrušaitis A., Lietuva.

III. Aļaskas malamuts: LV, LT, EE, BALT JCH, LV, LT, EE, BALT, RU, PL CH, BENTLEY MULSANNE MESSI OF ARKTINIS VEJAS, īp. Reine A., Latvija.

IV. Akita: LT CH, CHOKICHI MOKAITO, īp. Babikiene R., Lietuva.

V. Taizemes ridžbeks: TAI&LAB’S DYNASTY DOLORES ELEGANT, īp. Dobradziejute L., Lietuva.

 

6 group - Zlatko Jojkič RS

I. Rodēzijas Ridžbeks: LOBENGULA MWAI IMARA, īp. Godjajeva Z., Latvija.

II. Bavārijas asinsp.dzinējsuns: LV, LT, EE, BALT JCH, LV, LT, EE, PL, ROM, BALT CH, WW’14, AMBRA Z KYNCELOVEJ, īp. Sanders A., Latvija.

III. Bīgls: WOLMARSTAR LEIRA THE QUEEN, īp. Koka D., Latvija.

IV. Dalmācietis: RU CH, TIFFANY S NEVSKIH OSTROVOV, īp. Shepetilnikova A., Russia.

 

7 group - Zlatko Jojkič RS

I. Ungāru vižla (īsspalv.): RU CH, FIREMIST’S ADORE ME, īp. Leskova L., Russia.

II. Vācu īsspalv.putnu suns: INGERROSS ROLFO NORINGO, īp. Mackare K., Latvija.

III. Īru seters: LV, LT JCH, LV, LT, EE, RU, PL CH, VILSON GARSAOIR WOLHUN, īp. Ozoliņa A., Latvija.

IV. Veimārietis: LV, LT, EE, RU CH, ASELLUS SILVER SCYTHIANS, īp. Šmits A., Latvija.

 

8 group - Dainora Sudeikiene LT

I. Zeltainais retrivers: C.I.E., LV JCH, LV, LT, EE, LT, BY CH, LV W’14, MILBU SNOW BANK, īp. Martinsone H., Latvija.

II. Spāņu ūdens suns: VALDEMARO DE FRAGUEL’S, īp. Nuutinen E., Finland.

III. Labradors retrīvers: LV CH, HULIO GANGSTA SANCHEZ REVERIE, īp. Aukšmuksts S., Latvija.

IV. Angļu springerspaniels: ACORNHILL’S HIGH VOLTAGE, īp. Naumanen K., Finland.

V. Amerikāņu kokerspaniels: LT JCH, LT CH, HARDIS SMELINE SVAJA, īp. Norkaitiene A., Lietuva.

 

9 group - Marta Šipoš RS

I. Bišons fries: LV, LT, EE, BALT, CZ, PL, SLO CH, DK, EU W’18, APLAUSE FOR DIAMELLA WHITEMANTRA, īp. Gierkena I., Latvija.

II. Maltas sunītis: TAURO BURE, īp. Januskauskaite-Plunge J., Lietuva.

III. Čivava (garspalv.): PER CH, CONDE DE MALKANORAH, īp. Kubasova I., Latvija.

IV. Falēne: DOLLBABIES INKY I BELIEVE IN YOU, īp. Fraimane I., Latvija.

V. Ķīnas cekulainais suns: KARAKUSH BARING IT ALL FOR ART, īp. Dargile-Muižniece K., Latvija.

 

10 group - Zlatko Jojkič  RS

I. Afgāņu vēja suns: C.I.B., BALT JCH, LV, LT, EE, BALT, RU, BY, PL, HR CH, LV JW, VENDI MAR DADDY’S SON, īp. Blumbergi D.&D., Latvija.

II. Levrete: LUX LORAL DOMENICO DONATELLO, īp. Grava-Tūrmane I.&Grava K., Latvija.

III. Saluki: BAY WATCH BABE VON AGRANI, īp. Zemlianskaja M., Lietuva.

IV. Vipets: AIRY ELF’S GWENDOLYN, īp. Mičule I.&Bobkova I., Latvija.

V. Īru vilku suns: DWAR’S VALLEY PASCAL, īp. Pastore I., Latvija.

 

BIS - Marina Patrina (RU)

I. Bišons fries: LV, LT, EE, BALT, CZ, PL, SLO CH, DK, EU W’18, APLAUSE FOR DIAMELLA WHITEMANTRA, īp. Gierkena I., Latvija.

II. Itāļu korso suns: AMBERLAND DEJA VU, īp. Dudko A., Lietuva.

III. Jorkšīras terjers: LV, LT, SL JCH, LV, CZ, SL CH, SUNACHATES NOBBY ANYTIME, īp. Begena O., Latvija.

IV. Afgāņu vēja suns: C.I.B., BALT JCH, LV, LT, EE, BALT, RU, BY, PL, HR CH, LV JW, VENDI MAR DADDY’S SON, īp. Blumbergi D.&D., Latvija.

V. Austrālijas aitu suns: LV, LT, EE, BALT, BY, RU JCH, NERVOUS BREAK DOWN DES TERRES DE KHAIRYACA, īp. Menžurenkovs D.&Eisaka I., Latvija.

Foto: Aleksandrs Borodajenko

 


Atpakaļ
Kalendārs