banner

Nacionālā suņu izstāde “VALMIERAS KAUSS 2019” 17.02.2019, rezultāti

20.02.2019

Handler competition - Anna Brankovič (Poland)

10-13 years old

I./II. Ieva Līva Frišfelde - 12 year old.

II. Lidija Fedina - 12 year old.

III. Mārīte Elīza Karpovska - 12 year old.

IV. Luisa Kiara Horeb - 11 year old.

V. Dženeta Lea Eglīte - 13 year old.

14-17 years old

I./I. Marta Kaņepe - 16 year old.

II. Iveta Dovāne - 15 year old.

III. Alise Vilkauša - 14 year old.

IV. Madara Bule - 14 year old.

V. Katrīna Āboltiņa - 14 year old.

 

Couple competition - Anna Brankovič (Serbia)

I. Deutscher SchäferhundDAREL SOLO RIGOLETTO & NOVA VON DER ZENTEICHEJapiņa I.&Vēvere S. (Latvia),

II. Cavalier King Charles Spaniel: PETER PARKER FOR KETA -TR & EVA KANT FOR GIORGIO AND FRIENDS-TRKunce L. (Latvia),

III. Dachshund Zwerg RauhhaarGOZZYTIX HIPHURRAA & GOZZYTIX HIPIHILJAA, Vuorio T. (Finland).

 

Breeder's group - Anna Kochan (Poland)

I. Samoiedskaia Sobaka: SMILING MIRACLE, Parijenko J. (Latvia),

II. Tibetan spanielSHIBAZHANJohansson A. (Finland),

III. Coton de TuléarWHITEGOLD COTTON'STauriainen M. (Finland).

 

Baby group - Luis Gorjāo-Henriques (Portugal)

I. Staffordshire Bull TerrierTULIUM HOT HOT HOT, īp. Ruuhonen M., Finland,

II. Labrador RetrieverDARKDESIRE HOLLY, īp. Kļaviņa L., Latvia,

III. SalukiBEL ETUAL VALLIENT, īp. Rožkalne V., Latvia,

IV. Dachshund RauhhaarALLENATORE OLAYDA FOR DAMAN, īp. Kosolapova N., Latvia,

V. NewfoundlandMAXIMILIAN BIG BOY, īp. Uberts J., Latvia.

 

Puppy group - Hanne Laine Jensen (Denmark)

I. Caval.King Charles SpanielSONZA'S ÄLSKARE FOR DINGIR-RA, īp. Reinomägi R., Estonia,

II. Golden retrieverANGELONATO GREATEST SHOWMAN, īp. Allik M., Estonia,

III. Dachshund Zwerg RauhhaarTSERTUS GARDE-MARIN, īp. Gladkova D., Latvia,

IV. Jack Russell TerrierINLOVEWITH HEAD OVER HEELS, īp. Musina N., Latvia,

V. Rhodesian RidgebackJAROMA HIGHRIDGE LETS GET IT ON, īp. Seržante V., Latvia.

 

Veteran group - Jean Jacques Dupas (France)

I. PapillonLV CH, QUEEN BLESS JP MR PLEASURE, īp. Pavlova J., Latvia,

II. Golden retrieverC.I.B., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOWBANK, īp. Martinsone H., Latvia,

III. Deutcher SchaferhyndOPFRA KEMERMOOR, īp. Faulere E., Latvia,

IV. Fox Terrier-WireC.I.B., LV, EE, FI, SE, NO CH, BROCOLITIA DOUBLE IMPACT, īp. Hytönen P., Finland,

V. Tibetan SpanielC.I.B., EE, FI, BY CH, EEV CH, SHIBAZHAN LUNARIA, īp. Johansson A., Finland.

 

0 group - Hanne Laine Jensen (Denmark)

I. Estonian houndSAKSTE JUTUKAS JUTA, īp. Eerits E.&Eerits M., Estonia,

II. Louisiana Catahoula leoapard DogELON OD BOJTAROV, īp. Rogovskaja T., Estonia,

III. Barbado Da TerceiraTIUHTI DE ARADIK, īp. Sundholm E.&Kilpinen N., Finland,

 

1 group - Anna Kochan (Poland)

I. Deutcher SchaferhyndJOLIE SOLO RIGOLETTO, īp. Faulere E., Latvia,

II. Welsh Corgi (Pembroke)RU CH, RUJ CH, WINNER HUND ULLIS, īp. Ostroukhova T., Russia,

III. Puli (black)CASTLEWOLF LUJZA VIIVI'S LEYA, īp. Sandbäck M., Finland,

IV. Československy VlčakAMBERWOLFROYALTY VINCENT, īp. Todi J., Estonia,

V. Shetland SheepdogLV, EE, RU, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, NICO HORTIS AMORIS, īp. Griņevska A., Latvia.

 

2 group - Luis Gorjāo-Henriques (Portugal)

I. LeonbergerMARY`S BEAR`S GARMONIYA, īp. Kruglov A., Russia,

II. Deutscher BoxerLV CH, LTJ CH, NAPMARY`S IKIGAI, īp. Stahanova M., Latvia,

III. Grosser Schweizer SennenhundLVJ CH, GERMES MARICHANEL DREAM, īp. Kirillova K., Latvia,

IV. Doggue BordeauxEVALAND MOXITO, īp. Sarkivuo T., Estonia,

V. Cane CorsoPL, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, BYJ CH, ELJTE LEGJON VINCITORE FOR`IRMATAS, īp. Rogovskaja T.&Korolkova N., Estonia.

 

3 group - Hanne Laine Jensen (Denmark)

I. Yorkshire TerrierC.I.B., LV, LT, EE, BALT, CZ, SI, PL CH, LVJ, LTJ CH, EUW'18, SUNACHATES NOBBY ANYTIME, īp. Begena O., Latvia,

IIIrish Glen of Imaal terrierEE, FI CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, MEOMODO BOHO´S TRICK OR TREAT, īp. Murtomäki M., Finland,

III. Fox Terrier-WireSANTHRAX BRAVA GIA, īp. Paananen S.&Kohtalo J., Finland,

IV. Staffordshire Bull TerrierC.I.B., LV, LT, EE, BALT, FI, RU, SE, NO, NORD CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, DOUBLE STAR´S SEX WITH MY EX, īp. Ruuhonen M., Finland,

V. Amer.Staffordshire TerrierSOLOMON IZ SOZVEZDIYA STAFF, īp. Bogoljubov S., Russia.

 

4 group - Luis Gorjāo-Henriques (Portugal)

I. Dachshund Kaninchen RauhhaarLT CH, LVJ, LTJ, EEJ, HRJ CH, KENZIRA'S I BELIEVE IN MIRACLES,īp. Kukk I., Estonia,

II. Dachund Zwerg LanghaarDALILA AMBERDACH NIK, īp. Nikolska T., Latvia,

III. Dachshund Zwerg KurzhaarLTJ, EEJ CH, CRESSFIELD'S ROCK-A-HULA MAPLE, īp. Pirttilahti H., Finland,

IV. Dachshund KurzhaarFREE SOUL CHAMPAGNE, īp. Reinart R., Estonia,

V. Dachshund Zwerg RauhhaarC.I.B., LV, LT, EE, BALT, FI, SE CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, EEV CH, FRECKLE-FACE JUST FOR YOU, īp. Vuorio T., Finland.

 

5 group - Agnieszka Onuk (Turkey)

I. AkitaAMBER YULE NARUHITO, īp. Neimane K., Latvia,

II. ZwergspitzC.I.B., LV, LT, EE, BALT, RU, PL, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, HOBBY MARYDEN KUKARACHA KID, īp. Denisova M., Latvia,

III. Siberian HuskyARCTIC RANGER ARTICO ENCANTO, īp. Rahamägi E., Estonia,

IV. Kleinspitz (other color)C.I.B., LV, LT, EE, BALT, FI, PL, BY, DE CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, WW'18, EUW'18, ATTILA SACHIK GOLDREGEN, īp. Sachik N., Latvia,

V. Samoieskaia SabakaEEJ, BYJ CH, FRED OF IDOL, īp. Makarova V., Estonia.

 

6 group - Zoran Brankovič (Serbia)

I. Rhodesian RidgebackLT, RU, CZ CH, RUJ CH, BAZAR ABANGY ZARI MBARI, īp. Paechkina A., Russia,

II. Petit Basset Griffon VandeenEE, FI CH, PICASSO VAN TUM-TUM'S VRIENDJES, īp. Leinonen H.&Huikeshoven G., Finland,

III. Beagle: VEKARA´S GOBRA, īp. Kivimäki J., Finland,

IV. BassethoundPRIDEBASS TROPICAL PARADISE, īp. Kirejeva J., Latvia,

V. Gonczy PolskiLV, LT, EE, FI, HR, RU, NO, DK, CZ, HU, SI, PL, UA, BY CH, RABAN Z HUCULSKIEJ LAKI, īp. Pyra-Czernik A., Poland.

 

7 group - Zoran Brankovič (Serbia)

I. Perdigueiro PortuguesLV, LT, RU, UA, PT, GI CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, SIJ, UAJ CH, WW'16, EUW'17, FAB POINT ALTO DOURO FORTUNA, īp. Jurgone V., Latvia,

II. Maguar Vizsla (shorth.)LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, DISCO DIAMOND BELLALOTTE CANE, īp. Blumberga L., Latvia,

III. Weimaraner (shorth.)EXTREMELY BELOVED HUMAN TOUCH, īp. Soloveja B., Estonia,

IV. Stabyhoun: BY CH, SANDHILL CHILI'S AMOROSO ASMES, īp. Heinonen A., Finland,

V. Deutsh Kurzhaaringer VorstehhundEEJ CH, NIGHT FORCE SEMIRA, īp. Kasela M., Estonia.

 

8 group - Hanne Laine Jensen (Denamrk)

I. Curly Coated RetrieverC.I.B., LV, LT, EE, BALT, SE, CZ CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, LAGUNA LOVE ANDREA ACCENT, īp. Gusane G., Latvia,

II. Golden retrieverC.I.B., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOWBANK, īp. Martinsone H., Latvia,

III. Nova Scotia Duck Tolling RetrieverC.I.E, LV, EE, SE, DK CH, KITIMAT BIG LEAF MAPLE, īp. Koski M., Finland,

IV. Cao de Agua PortuguesC.I.B., LV, LT, EE, BALT, FI, HR, RU, SE, NO, DK, CZ, SI, NORD, UA, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, ADVENTURER'S DORIAN GRAY BY ALEX, īp. Tammi S.&Railamaa J., Finland,

V. Pero de Agua EspanolTANSSITUULEN TÄHDENLENTO, īp. Vanninen J., Finland.

 

9 group - Dmitry Mamontov (Russia)

I. Bichon a Poil FriseLV, LT, EE CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, CZJ CH, METTEZ VOUS A GENOUX DES PORTES DE HANAU,  īp. Gierkena I., Latvia,

II. Boston TerrierLTJ CH, CANMOY'S BOSTON CELEBRATION, īp. Orgusaar K., Estonia,

III. PapillonLV CH, QUEEN BLESS JP MR PLEASURE, īp. Pavlova J., Latvia,

IV. Caniche miniatureBEBELLA`S QUANTUM DU SOLEIL, īp. Luukkonen V., Finland,

V. Coton de TulearEE, FI, RU, SE CH, TOPI, īp. Kiuru M., Finland.

 

10 group - Zoran Brankovič (Serbia)

I. WhippetLVJ CH, KRASNAYA STRELA EXACTLY LIKE YOU, īp. Ezerniece I., Latvia,

II. Levriero ItalianoLUX LORAL DOMENICO DONATELLO, īp. Grava -Turmane I.&Grava K., Latvia,

III. BarzaiaEE CH, LTJ, EEJ, BYJ CH, DION'S VJUGA, īp. Eerits E., Estonia,

IV. Chart Polski: LTJ, EEJ CH, FERNMARK CHART BEHEMOTH, īp. Partinen T., Finland.

 

 

BIS - Jean Jacques Dupas (France)

I. Bichon a Poil FriseLV, LT, EE CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, CZJ CH, METTEZ VOUS A GENOUX DES PORTES DE HANAU, īp. Gierkena I., Latvia,

II. AkitaAMBER YULE NARUHITO, īp. Neimane K., Latvia,

III. Perdigueiro PortuguesLV, LT, RU, UA, PT, GI CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, SIJ, UAJ CH, WW'16, EUW'17, FAB POINT ALTO DOURO FORTUNA, īp. Jurgone V., Latvia,

IV. Deutcher SchaferhyndJOLIE SOLO RIGOLETTO, īp. Faulere E., Latvia,

V. Rhodesian Ridgeback: LT, RU, CZ CH, RUJ CH, BAZAR ABANGY ZARI MBARI, īp. Paechkina A., Russia.

 

Photo: Aleksandrs Borodajenko


Atpakaļ
Kalendārs