banner

Nacionālā suņu izstāde “VALMIERAS UZVĀRĒTAJS 2019” 16.02.2019, rezultāti

19.02.2019

Handler competition - Hanne Laine Jensen (Denmark)

10-13 years old

I./II. Ieva Līva Frišfelde - 12 year old.

II. Anastasija Arhipova - 10 year old.

III. Lidija Fedina - 12 year old.

IV. Nikita Fejers - 11 year old.

V. Valērija Kirjušova - 12 year old.

14-17 years old

I./I. Katrīna Āboltiņa - 14 year old.

II. Katherin Reet Sisask - 16 year old.

III. Ance Gercāne - 14 year old.

IV. Alise Vilkauša - 14 year old.

V. Edgars Plotnieks - 15 year old.

 

Couple competition - Anna Kochan (Poland)

I. Dachshund Zwerg RauhhaarGOZZYTIX HIPHURRAA & GOZZYTIX HIPIHILJAAVuorio T. (Finland),

II. Caniche Nain (white, black, br): BEBELLA'S ROYAL DESIGN & BEBELLA'S JEWELL OF ETERNALLuukkonen V. (Finland),

III. Bichon HavanaisZABADOU'S MR MILKSHAKE & ZABADOU'S MISS MARSHMALLOW, Helin H.-K. (Finland),

IV. Chihuahua (Pelo Largo)HE'S TREVOR IN MY HEART SAVAJONIU ANGELAS & SWEET INDEED Sky IN YOUR SMILECeilutkiene E. (Lithuania),

V. Deutscher SchäferhundDAREL SOLO RIGOLETTO & NOVA VON DER ZENTEICHEJapiņa I.&Vēvere S. (Latvia).

 

Breeder's group - Johan Andersson (Sweden)

I. Samoiedskaia Sobaka: SMILING MIRACLE, Parijenko J. (Latvia),

II. Australian ShepherdJULSAMOROUSMikkola S. (Finland),

III. Berner Sennenhund: XANTRAN, Mansoniemi A. (Finland),

IV. Coton de Tuléar: WHITEGOLD COTTON'S, Tauriainen M. (Finland),

V. Tibetan spaniel: SHIBAZHAN, Johansson A. (Finland).

 

Baby group - Anna Brankovič (Serbia)

I. Labrador RetrieverDARKDESIRE HOLLY, ow. Kļaviņa L., Latvia,

II. Dachshund RauhhaarALLENATORE OLAYDA FOR DAMANow. Kosolapova N., Latvia,

III. Rhodesian RidgebackIRMA ARTIO ANIRI ABIMBOLA, īp. Kņestjapina I., Latvia,

IV. Doggue BordeauxCOCO DDB FANGOR, īp. Kocane O., Latvia,

V. Caval.King Charles SpanielGIGGLING THE FIERY CROSS, īp. Reinomägi R., Estonia.

 

Puppy group - Jean Jacques Dupas (France)

I. Golden retrieverANGELONATO GREATEST SHOWMAN, īp. Allik M., Estonia,

II. Welsh Corgi (Pembroke)OMEGA ORRA HAPPY ANN, īp. Faulere E., Latvia,

III. Amer.Staffordshire TerrierDENVERS ELITE BRIANNA, īp. Sporihina T., Latvia,

IV. ZwergspitzTAURO ASKANAS, īp. Borodajenko J.& Plunge J.&T., Latvia,

V. Caval.King Charles SpanielSONZA’S ÄLSKARE FOR DINGIR-RA, īp. Reinomägi R., Estonia.

 

Veteran group - Hanne Laine Jensen (Denmark)

I. PapillonLV CH, QUEEN BLESS JP MR PLEASURE, īp. Pavlova J., Latvia,

II. Golden retrieverC.I.B., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOWBANK, īp. Martinsone H., Latvia,

III. Pero de Agua EspanolVESKARIN HOLA HERNANDEZ, īp. Kilpiö R., Finland,

IV. Amer.Staffordshire TerrierLV, LT, EE, BALT CH, LVJ, EEJ CH, LVV, EEV CH, MAGNI NOMINIS UMBRA S ALMAZNOGO OSTROVA, īp. Sööt E., Estonia,

V. Cao da Serra da Estrela (pelo comprido)C.I.B., LV, LT, EE, BALT, FI, SE, NO, DK, NORD CH, LVV, LTV, EEV, BALTV CH, LI'L FOLKS DAIMLER, īp. Takala M., Finland.

 

0 group - Zoran Brankovič (Serbia)

I. Prazsky KrysarikFI CH, VILLIN LÄNNEN SAMETTINEN NOUGAT, īp. Koskinen M., Finland,

II. Yakutskaya laikaEE, RU CH, RUSSKAYA SKAZKA ARMAGEDDON, īp. Pitajeva E., Finland,

III. Toy Fox TerrierCASSOCO LOTKO ILLUMINATI CONFIRMED, īp. Pihkanen A.&Immonen-Sillantie J., Finland,

IV. Estonian hound: SAKSTE JUTUKAS JUTA, īp. Eerits E.&Eerits M., Estonia.

 

1 group - Johan Andersson (Sweden)

I. Welsh Corgi (Pembroke)RU CH, RUJ CH, WINNER HUND ULLIS, īp. Ostroukhova T., Russia,

II. Collie RoughC.I.B., FI, NO CH, ROXIER'S BLUE MAXMAN, īp. Muuronen A., Finland,

III. Welsh Corgi (Cardigan)RU, LT, EE, FI CH, RUJ CH, ELFBORG SPACEMAN, īp. Zadesenets N., Russia,

IV. Puli (black)CASTLEWOLF LUJZA VIIVI'S LEYA, īp. Sandbäck M., Finland,

V. Deutcher SchaferhundJEMMA SOLO RIGOLETTO, īp. Magone O., Latvia.

 

2 group - Anna Brankovič (Serbia)

I. LeonbergerLTJ CH, FAITHFUL AMIGO PEGASUS, īp. Aksin K., Estonia,

II. RottweilerLVJ CH, HOFZUMBERG JOKER, ow. Hmeļņickis G., Latvia,

III. Zwergschnauzer (black): EE, RU CH, ASTRA FORTUNATA PARADISE FOREVER, īp. Grigorieva G., Russia,

IV. Saint Bernardshund (Landhaar)SAINT VERNA FABULOUS FAUNA, īp. Vahvelainen K., Finland,

V. Deutscher BoxerLV, LT, EE, BALT CH, LVJ CH, NIGHT FURY NO AKACĪŠA, īp. Pablaka I., Latvia.

 

3 group - Agnieszka Onuk (Turkey)

I. West Highland Wh. TerrierRU CH, RATTREY CERTERO FOR LAMONTERRA, īp. Beliaeva O., Russia,

IIScottish TerrierC.I.B., EE, FI, SE, NO, NORD CH, SIRKISS STORYVILLE, īp. Maalahti N., Finland,

III. Airedale TerrierENERGETICS ENSIFERUM, ow. Alatalo J., Finland,

IV. Skye TerrierFI, SE, NO CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, FINNSKY XSPIRIT, īp. Heino T., Finland,

V. Fox Terrier-WireC.I.B., LV, EE, FI, SE, NO CH, BROCOLITIA DOUBLE IMPACT, īp. Hytönen P., Finland.

 

4 group - Dmitry Mamontov (Russia)

I. Dachshund KurzhaarLTJ CH, SATURANNAN ZETA, īp. Eloranta S., Finland,

II. Dachshund RauhhaarALLENATORE MIJA, īp. Kosolapova N., Latvia,

III. Dachshund Kaninchen Rauhhaar: LV CH, RIGA BEAUTY INFINITY DRIVE, īp. Gladkova S., Latvia,

IV. Dachshund Zwerg Rauhhaar: GOZZYTIX HIPIHILJAA, īp. Vuorio T., Finland,

V. Dachshund Zwerg Kurzhaar: LTJ, EEJ CH, CRESSFIELD'S ROCK-A-HULA MAPLE, īp. Pirttilahti H., Finland.

 

5 group - Luis Gorjāo-Henriques (Portugal)

I. Samoieskaia SabakaEEJ, BYJ CH, FRED OF IDOL, īp. Makarova V., Estonia,

II. AkitaAMBER YULE NARUHITO, īp. Neimane K., Latvia,

III. Siberian HuskyARCTIC RANGER ARTICO ENCANTO, īp. Rahamägi E., Estonia,

IV. Pharaon HoundLVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ILLOSTRAS CLEOPATRAS LEGACY, īp. Rüütel-Tuul H., Estonia,

V. ShibaHIMITSU WAKAI TAKEMIKAZUCHI, īp. Korkka K., Estonia.

 

6 group - Jean Jacques Dupas (France)

I. Rhodesian RidgebackLT, RU, CZ CH, RUJ CH, BAZAR ABANGY ZARI MBARI, īp. Paechkina A., Russia,

II. Petit Basset Griffon VandeenEE, FI CH, PICASSO VAN TUM-TUM'S VRIENDJES, īp. Leinonen H.&Huikeshoven G., Finland,

III. Beagle: RO, RO GR, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, AMI SHEGODAY EDWARD KING, īp. Kotalampi A., Finland,

IV. Suomenajokoira: ARCIDAY'S TOSIRAKAS KULTASADE, īp. Kotalampi A., Finland,

V. Dalmatinac: EE CH, ALPHADIRATO MAXIMUS, īp. Orloff P., Estonia.

 

7 group - Jean Jacques Dupas (France)

I. Perdigueiro PortuguesLV, LT, RU, UA, PT, GI CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, SIJ, UAJ CH, WW'16, EUW'17, FAB POINT ALTO DOURO FORTUNA, īp. Jurgone V., Latvia,

II. Maguar Vizsla (shorth.)DEMI ANGELO D'ORO BELLALOTTE CANE, īp. Pālena D., Latvia,

III. Gordon SetterC.I.B., LT, EE CH, FIXOUR'S EVERY FLAVOUR BEAN, īp. Aspholm S., Finland,

IV. Weimaraner (shorth.): LV CH, LVJ CH, NIKE FIORE ARCENTUM,  īp. Kļimovs V., Latvia,

V. StabyhounBY CH, SANDHILL CHILI'S AMOROSO ASMES, īp. Heinonen A., Finland.

 

8 group - Anna Brankovič (Serbia)

I. Curly Coated RetrieverC.I.B., LV, LT, EE, BALT, SE, CZ CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, LAGUNA LOVE ANDREA ACCENT, īp. Gusane G., Latvia,

II. Labrador RetrieverSTENVEYZ LOTUS, īp. Shapovalova Y., Russia,

III. Pero de Agua EspanolTANSSITUULEN TÄHDENLENTO, īp. Vanninen J., Finland,

IV. Nova Scotia Duck Tolling RetrieverC.I.E, LV, EE, SE, DK CH, KITIMAT BIG LEAF MAPLE, īp. Koski M., Finland,

V. Golden retrieverCLEARING POND'S HOT'N COLD, īp. Pohjatalo H., Finland.

 

9 group - Jean Jacques Dupas (France)

I. Bichon a Poil FriseLV, LT, EE CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, CZJ CH, METTEZ VOUS A GENOUX DES PORTES DE HANAU,  īp. Gierkena I., Latvia,

II. Caval.King Charles SpanielLVJ CH, CAVASHON MCDREAMY, īp. Zaķe K., Latvia,

III. Boston TerrierLTJ CH, CANMOY'S BOSTON CELEBRATION, īp. Orgusaar K., Estonia,

IV. Grand Caniche(white,black,brown)EE, FI CH, TRUCKER'S ZUPERB EDWARD, īp. Einola-Koponen E., Finland,

V. PapillonLV CH, QUEEN BLESS JP MR PLEASURE, īp. Pavlova J., Latvia.

 

10 group - Anna Kochan (Poland)

I. Levriero ItalianoLVJ CH, LUX LORAL BRUNO BENEDETTO, īp. Grava -Turmane I.&Grava K., Latvia,

II. WhippetC.I.B., LV, LT, EE, BALT, RU, CZ, PL, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, JELLIED SWEETS DOMINIJA, īp. Gosteva D., Latvia,

III. Magyar AgarILLA-BEREK CSERJE, īp. Vaittinen T., Finland,

IV. Barzaia: EE CH, LTJ, EEJ, BYJ CH, DION'S VJUGA, īp. Eerits E., Estonia,

V. Irish WolfhoundDWARS' VALLEY POLLY, īp. Leščinere G., Latvia.

 

BIS - Hanne Laine Jensen (Denmark)

I. Welsh Corgi (Pembrok)RU CH, RUJ CH, WINNER HUND ULLIS, īp. Ostroukhova T., Russia,

II. LeonbergerLTJ CH, FAITHFUL AMIGO PEGASUS, īp. Aksin K., Estonia,

III. Curly Coated RetrieverC.I.B., LV, LT, EE, BALT, SE, CZ CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, LAGUNA LOVE ANDREA ACCENT, īp. Gusane G., Latvia,

IV. West Highland Wh. TerrierRU CH, RATTREY CERTERO FOR LAMONTERRA, īp. Beliaeva O., Russia,

V. Bichon a Poil Frise: LV, LT, EE CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, CZJ CH, METTEZ VOUS A GENOUX DES PORTES DE HANAU,  īp. Gierkena I., Latvia.

 

Photo: Aleksandrs Borodajenko


Atpakaļ