banner

Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde “ZELTA RĪGA 2018″ 22.09.2018, rezultāti

25.09.2018

Hendleru konkurss - Kateryna PEREGUDA (Ukraina)

8-13 gadi

I./II. Madara Bule - 13 gadi.

II. Ance Gercāne - 13 gadi.

III. Valērija Kirjušova - 11 gadi.

IV. Lidija Fedina - 12 gadi.

V. Anna Lazareva - 11 gadi.

14-17 gadi

I./I. Marta Kaņepe - 15 gadi.

II. Annija Lindenberga - 14 gadi.

III. Jurijs Rendenieks - 14 gadi.

IV. Viktorija Rezakova - 14 gadi.

 

Audzētavu konkurss - John WALSH (Īrija)

I. Tibetas terjers: PET PURSUIT, Roiha-Laakso H. (Somija).

II. Pekinietis: GOLDENRIX WONDER, Dzērvīte M. (Latvija).

III. Havanas bišons: MADRINA'S, Sarvikas P.  (Somija).

IV. Austrālijas zīdspalvainais terjers: PET PURSUIT, Timonen J.  (Somija).

V. Kavaliera Karaļa Čarlza spaniels: MILBU, Buša M. (Latvija).

 

Pāru konkurss - Jelena KRUUS (Igaunija)

I. Frizē bišons: METTEZ VOUS A GENOUX DES PORTES DE HANAU, APLAUSE FOR DIAMELLA WHITEMANTRA, Gierkena I. (Latvija).

II. Kavaliera Karaļa Čarlza spaniels: MILBU YOU SUITS ME, MILBU YOU LIKE ME, Buša M. (Latvija).

III. Čivava (īsspalvainais): ALARM'S MY FORCE MAJEURE, MILONE'S I LOVE YOU ALWAYS AND FOREVER, Mitronen M. (Somija).

 

Baby group - Joan WALSH (Īrija)

I. Dalmācietis: BENFATTO GEMMA VIVACE, īp. Protasova S., Latvija.

II. Vācu aitu suns: ELYSIA HAUS SONDER, īp. Stašāne V., Latvija.

III. Ņūfaundlendietis: GRANDBEAR WOW BATLER, īp. Kostereva T., Latvija.

IV. Papilons: PRINCE OF FLYING GRACIA, īp. Skakuna B.&Romanovska G., Latvija.

V. Velsas korgijs (Pembroks): AMBERYNLEA HER DREAM SEQUENCE, īp. Jermakova N., Latvija.

 

Puppy group - John WALSH (Īrija)

I. Velsas korgijs (Pembroks): GOLDEN HAPPYNESS ETEL, īp. Bormane I., Latvija.

II. Papilons: ETHAN MARIA SIRRAH, īp. Locmere S., Latvija.

III. Amerikāņu akita: NEKMAR ALL IN GO FAITER, īp. Vinogradova A., Krievija.

IV. Vipets: AANISTON COSTUME DRAMA, īp. Svenn C., Somija.

V. Vācu mazais špics (citas): FIGARO MARRIAGE GRAND ROSE, īp. Milohins A., Latvija.

 

Veteran group - Elena KULESHOVA (Krievija)

I. Portugāles ūdens suns: FI CH, LVJ, EEJ CH, HECARON ESTREIA, īp. Roiha-Laakso H., Somija.

II. Angļu Springerspaniels: LT, EE, FI, RU CH, GOLDMOORE'S MAKE IT HAPPEN, īp. Tarja H., Somija.

III. Japāņu špics: LV, LT, EE, BALT, FI, SE, NO, NORD, CIB CH, EEV CH, TAMILAN UNIQUE PRINCESS, īp. Hautala M., Somija.

IV. Asspalvainais foksterjers: LV, LT, EE CH, READY STEADY NOTE BENE WINTER GOLD, īp. Udalovs G., Latvija.

V. Havannas bišons: TORCEDORE'S ALEGRE NENITA, īp. Sarvikas P., Somija.

 

0 group - Elenena KULESHOVA (Krievija)

I. Burjatu-Mongoļu suns: LV CH, SAYNBAYAR IZ RUSSKOI ZVEZDY, īp. Kazanceva M., Latvija.

II. Krāsainais zīda sunītis : LTJ CH, TSVET HIBIN HOWEYA, īp. Ristkari V.,Somija.

III. Igaunijas dzinējs: JAHISARV LOTTE SEREX, īp. Kallavus K., Igaunija.

 

1 group - Elena KULESHOVA (Krievija)

I. Flandrijas buvjē: LV, LT CH, LVJ CH, SUNDANCE OF SJO-WHO-SJI-BIB, īp. Kesele V., Latvija.

II. Velsas korgijs (Pembroks): BELIEVE IN ME AMBERYNLEA, īp. Jermakova N., Latvija.

III. Šiperke: LV, LT, EE, BALT, FI, RU, CZ, BY CH, ALTINTAY MAVERICK, īp. Valoueva S., Lietuva.

IV. Boserons: LTJ CH, ELION LE COEUR PUR, īp. Enlund S., Somija.

V. Dienvidkrievijas aitu suns: VEREYA ZVEZDNAJA EZHIHA, īp. Karpoviča J., Latvija.

 

2 group - Miroslaw REDLICKI (Polija)

I. Miniatūrais šnaucers (melns): LT, EE, RU, HU CH, RUJ, BYJ CH, DREAMKISS I SO DECIDED, īp. Kaptsova T., Krievija.

II. Itāļu korso suns: LV CH, LVJ, LTJ, BALTJ CH, ENIGMA BLUE STAR PHOENIX BEAUTY, īp. Stavecka V., Latvija.

III. Lielais Šveices ganu suns: LV, LT, EE, BALT, RU CH, LVJ, EEJ, RUJ CH, DONNA ROSE DALVADORES BONERABARD, īp. Zacepa O., Latvija.

IV. Bulmastifs: BULLDROME´S EXCEPTIONAL AS ALWAYS, īp. Lahtinen C., Somija.

V. Argentīnas dogs: LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, BLANCO SOLAR ISABEL, īp. Elksne E., Latvija.

 

3 group - John WALSH (Īrija)

I. Jorkšīras terjers: LV, LT, EE, BALT, CZ, CIB CH, LVJ, LTJ CH, SUNACHATES NOBBY ANYTIME, īp. Begena O., Latvija.

II. Stafordšīras bulterjers: VODOO RAY DE LOS TIZONES, īp. Zotovs V., Latvija.

III. Asspalvainais foksterjers: LV, LT, EE CH, READY STEADY NOTE BENE WINTER GOLD, īp. Udalovs G., Latvija.

IV. Vesthailendas baltais terjers: KICHAUS TJ SILVER TAIL, īp. Kenigsvalde V., Latvija.

V. Austrālijas zīdspalvas terjers: ROMWAL ANRINA LUCAS, īp. Brinfelde I., Latvija.

 

4 group - Jelena KULESHOVA (Krievija)

I. Asspalvainais trušu taksis: LVJ, LTJ CH, TIAMAURAN MY ARUSHA, īp. Lund K., Somija.

II. Īsspalvainais min. taksis: FOX HUNTER ELKARADODACHS, īp. Skrivele J.&Cernavskis S., Latvija.

III. Īsspalvainais trušu taksis: IVAMBER COAST TESSA, īp. Trifonova I., Latvija.

IV. Garspalvainais taksis: LVJ, EEJ CH, JAHISARV VIHVI MAAGIA, īp. Kallavus K., Igaunija.

V. Assp.miniat.taksis: FOREST FOLK GRIFINDORS, īp. Freimaņi R.&G., Latvija.

 

5 group - Miroslaw REDLICKI (Polija)

I. Vilku špics: LT, EE, FI, RU, CZ, BY, PL, CIB CH, RUJ CH, RUSSKOE SEREBRO EDELWEISS, īp. Pashkevich E.,Krievija.

II. Punduršpics: RU CH, TORNADO INVINCIBLE FLYPOM, īp. Vasilyeva S., Krievija.

III. Vācu mazais špics (balta): LVJ CH, RICH IZ KOROLEVSTVA GRIOZ, īp. Evarte K., Latvija.

IV. Vācu mazais špics (citas): LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, BONIFACIUS SACHIK'S AMBER, īp. Pinigiene A., Latvija.

V. Japāņu špics: EE, FI CH, MINNLET´S X-MAS SURPRICE, īp. Lampela M., Somija.

 

6 group - Joan WALSH (Īrija)

I. Rodēzijas Ridžbeks: JELANY RED OLIVIA GODSENT, īp. Musina N., Latvija.

II. Bīgls: LTJ CH, GO FOR GOLD DI TORRIMPIETRA, īp. Venisloviene I.&Perminas D., Lietuva.

III. Dalmācietis: LV, LT, EE, BY, CIB CH, BENFATTO DIAMANTE DEL CELLO, īp. Kolosova K., Latvija.

 

7 group - John WALSH (Īrija)

I. Veimārietis (īssp.): LV, LT, EE, BALT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ERNO EXCITING HUNTDAY, īp. Logina J., Latvija.

II. Portugāļu putnu suns: PT CH, FAB POINT BOTA A BAIXO, īp. Jurgone V., Latvija.

III. Vācu asspalvainais putnu suns: TANKOLAMMEN PASTORI, īp. Valtonen P., Somija.

IV. Īru sarkanais seters: FLAMERISH MY SWEET MIRACLE, īp. Nummenranta A., Somija.

V. Vācu īsspalvainais putnu suns: LV, LT, RU CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, KAPPAHEGYI GOLDEN GRU, īp. Astičs M., Latvija.

 

8 group - Jelena KRUUS (Igaunija)

I. Angļu springerspaniels: LTJ, EEJ CH, LTJW-18, EEJW-18, ADAMANT'S RIDE THE WILD WIND, īp. Waldvogel A., Somija.

II. Portugāles ūdens suns: FI CH, LVJ, EEJ CH, HECARON ESTREIA, īp. Roiha-Laakso H., Somija.

III. Labradors retrīvers: LVJ CH, RUSMAIRAS ODREY PRETTY BERRY, īp. Meļķe L., Latvija.

IV. Gludspalvainais retrīvers: LT, RU, BY CH, VERON VELVET GRACE MY PASSION, īp. Kucherenko J., Krievija.

V. Angļu kokerspaniels: LT, EE, FI CH, EEJ CH, DEBBIE'S LAPHROAIG TRIPLEWOOD, Ahtila R., Somija.

 

9 group - Anna REDLICKA (Polija)

I. Pekinietis: LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, GOLDENRIX WONDER DIAMOND LIAN, īp. Dzērvīte M., Latvija.

II. Bišons frise: LV, LT, EE, BALT, FI, HR, RU, CZ, HU, BY, PL CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, CZJ CH, APLAUSE FOR DIAMELLA WHITEMANTRA, īp. Gierkena I., Latvija.

III. Šicū: FI, RU CH, JO-KIN'S ALL I EVER WANTED, īp. Eronen S., Somija.

IV. Papilons: INTER WIN OSCAR, īp. Veljaninova V., Latvija.

V. Franču bulldogs: LVJ CH, RENUAR TESS DE URBERVILLED, īp. Slusare M., Latvija.

 

10 group - John WALSH (Īrija)

I. Krievu vēja suns: ZATRAVIN GADJA, īp. Laitamäki V., Somija.

II. Levrete: CANIS NOBILITAS CANDY, īp. Suhareva J., Latvija.

III. Vipets: EE CH, ENCAUTOM'S CAPOREGIME, īp. Svenn C., Somija.

 

BIS - Elena KULESHOVA (Krievija)

I. Vilku špics: LT, EE, FI, RU, CZ, BY, PL, CIB CH, RUJ CH, RUSSKOE SEREBRO EDELWEISS, īp. Pashkevich E.,Krievija.

II. Angļu springerspaniels: LTJ, EEJ CH, LTJW-18, EEJW-18, ADAMANT'S RIDE THE WILD WIND, īp. Waldvogel A., Somija.

III. Flandrijas buvjē: LV, LT CH, LVJ CH, SUNDANCE OF SJO-WHO-SJI-BIB, īp. Kesele V., Latvija.

IV. Veimārietis (īssp.): LV, LT, EE, BALT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ERNO EXCITING HUNTDAY, īp. Logina J., Latvija.

V. Asspalvainais trušu taksis: LVJ, LTJ CH, TIAMAURAN MY ARUSHA, īp. Lund K., Somija.

Foto: Aleksandrs Borodajenko

WEB Lapa: http://reto.lv/


Atpakaļ