banner

Nacionālās izstādes Valmierā 06.-07.10.2018, rezultāti

08.10.2018

06.10.2018

“VALMIERAS RUDENS 2018”

Best in show - Myrna SHIBOLETH (Izraēla)

 

1 group - II. vieta

Velsas korgijs (Pembroks): EEJ, BALTJ CH, LAYONEL GUY RICHI, īp. Katkosilt A., Igaunija.

2 group

Vidusāzijas aitu suns: LVJ CH, MEDER YAUNZEMBEK, īp. Mazule L., Latvija.

3 group - III. vieta

Jorkšīras terjers: C.I.B., LV, LT, CZ, SI, PL CH, LVJ, LTJ CH, SUNACHATES NOBBY ANYTIME, īp. Begena O., Latvija.

4 group

Garspalvainais trušu taksis: LT, FI, RU, SE, NO, NORD CH, MINNIMANIA MAC MALCOM, īp. Lyytikäinen K., Somija.

5 group

Faraonu suns: HAPPY HISTORY ANUBIS, īp. Sukhomlinova A., Krievija.

6 group - I. vieta

Bīgls: AMI SHEGODAY I'M JOHN SNOW, īp. Shkolnik I., Krievija.

7 group

Portugāļu putnu suns: EUW'17, WW'16, LV, LT, RU, UA, PT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, SIJ, UAJ CH, FAB POINT ALTO DOURO FORTUNA, īp. Jurgone V., Latvija.

8 group - V. vieta

Labradors retrīvers: SOLDALENS DANCING QUEEN, īp. Gusāne G., Latvija.

9 group - IV. vieta

Šicū: LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, BELIEVE ME TETATET, īp. Semernya E., Latvija.

10 group

Vipets: BORN TO CHARM OMELLA, īp. Mahrova V., Igaunija.

 

07.10.2018

“VIDZEMES KAUSS 2018”

Best in showTanya Ahlman-STOCKMARI (Somija)

 

1 group

Garspalvainais kollijs: LTJ, EEJ CH, SUNWIND´S PERFECTLY BLU, īp. Kokkonen A., Somija.

2 group

Lielais Šveices ganu suns: C.I.B., LV, LT, EE, BALT, FI, RU, BY CH, LVJ CH, BARD NERAWIN FOREVER, īp. Zacepa O., Latvija.

3 group - II. vieta

Jorkšīras terjers: C.I.B., LV, LT, CZ, SI, PL CH, LVJ, LTJ CH, SUNACHATES NOBBY ANYTIME, īp. Begena O., Latvija.

4 group

Asspalvainais trušu taksis: WEB'S ELDRID EVENSKA, īp. Saarenmaa U., Somija.

5 group - V. vieta

Sibīrijas haskijs: C.I.B., WW'13, LV, LT, EE, BALT CH, LVJ, LTJ, EEJ CH, LUKE SKYWALKER AMBER LINES, īp. Šmits R.&Ozola D., Latvija.

6 group - III. vieta

Bīgls: AMI SHEGODAY I'M JOHN SNOW, īp. Shkolnik I., Krievija.

7 group

Ungāru vižla  (īssp.): LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, DISCO DIAMOND BELLALOTTE CANE, īp. Blumberga L., Latvija.

8 group - IV. vieta

Labradors retrīvers: SOLDALENS DANCING QUEEN, īp. Gusāne G., Latvija.

9 group - I. vieta

Frizē bišons - LV, LT, EE, BALT, FI, CZ, PL, UA CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, HRJ, HUJ, RUJ, CZJ, BYJ CH, APLAUSE FOR DIAMELLA WHITEMANTRA, īp. Gierkena I., Latvija.

10 group

Saluki - LV CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, DAWWAS AL NAQAWA, īp. Žunna A., Latvija.

Foto: Aleksandrs Borodajenko


Atpakaļ
Kalendārs