banner

Šķirnes suņu Nacionālā izstāde “LATGALES KAUSS 2019” 20.01.2019, rezultāti

21.01.2019

Handler competition - Helena Borisova (Belarus)

10-13 years old

I./II. Austeja Sulcaite - 13 year old.

II. Luka Talmantaitė - 13 year old.

III. Ema Stravinskaite - 10 year old.

IV. Eva Gavriša - 11 year old.

V. Valērija Kirjušova - 12 year old.

14-17 years old

I./I. Aiste Andruleviciute - 17 year old.

II. Migle Stravinskaite - 14 year old.

III. Marta Kaņepe - 16 year old.

IV. Madara Bule - 14 year old.

V. Katrīna Ābotiņa - 14 year old.

 

Couple competition - Elena Agafonova (Italy)

I. PapillonFADO Z NIEBA & SNOW DANWEST KINGDOM KATRINE, Romanovska G. (Latvia),

II. Shiba: DAIKI GO SHUN'YOU KENSHA & GRAND LAIN ZIKA INCIPITA VITA, Filatova D. (Latvia),

III. Labrador RetrieverSIMON CONFIDE IN ME DEAR SOUL & KENZO MAGIC STYLE DEAR SOUL, Drobova T. (Latvia),

IV. Dachshund KurzhaarGREAT KAPRIZ IXCUN & FABIANA BRIALORD, Listaka D. (Latvia),

V. Cavalier King Charles SpanielPETER PARKER FOR KETA -TR & EVA KANT FOR GIORGIO AND FRIENDS-TRKunce L. (Latvia).

 

Breeder's group - Dusko Pejovic (Serbia)

I. Samoiedskaia Sobaka: SMILING MIRACLE, Parijenko J. (Latvia),

II. Collie RoughSINIKETUNRekorius T. (Finland),

 

Baby group - Elena Agafonova (Italy)

I. American AkitaSOL FAVORITE LATIKA, ow. Sergejevs A., Latvia,

II. Deutcher SchaferhyndENDURO PIONERY RIAIow. Bergmane - Korāte K., Latvia,

III. Welsh Corgi (Pembroke)PEQUENO OSO HAPPY ANNow. Martinova A., Latvia,

IV. Dachshund Zwerg RauhhaarTSERTUS GARDE-MARIN,  ow. Gladkova D., Latvia,

V. BeagleSARAH LEE`S PACK CHERRY BLOOSOM AT VENTUS BARBATUSow. Galuza V., Belarus.

 

Puppy group - Tibor Havelka (Slovakia)

I. Amer.Staffordshire TerrierDENVERS ELIT BRIANNAow. Sporihina T., Latvia,

II. Zwergspitz TAURO ASKANASow. Borodajenko J.& Plunge J., Latvia,

III. GreyhoundAIRY ELF'S ORCHID WHITEow. Ezerniece I., Latvia,

IV. Dachshund KurzhaarORNELLA OSTROVD HOUSEow. Ansena D., Latvia,

V. Border CollieDIPSY KING STARS BORDER COLLIESow. Kravčenko R., Latvia.

 

Veteran group - Plamen Chalakov (Bulgaria)

I. Golden retrieverC.I.E., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOW BANKow. Martinsone H., Latvia,

II. Lhasa ApsoLT CH, CHIC CHOIX STARLIGHT PARTIow. Kudirkienė L., Lithuania,

III. Samoiedskaia SabakaLV, LT, EE, BALT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, POLAR BEAR SMILE’S MIRACLEow. Tilgale I., Latvia,

IV. Irish SetterLV, PL CH, LVJ, LTJ, EEJ CH, SAOIRSE MANEY WOLSWEDow. Zarina K., Latvia,

V. Dachshund Zwerg RauhhaarTSERTUS FOURMI ROUSSEow. Gladkova S., Latvia.

 

1 group - Elena Agafonova (Italy)

I. Australian ShepherdLVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, NERVOUS BREAK DOWN DES TERRES DE KHAIRYACAow. I. Eisaka & D.Menžurenkovs, Latvia,

II. Deutcher SchaferhundHANNA SOLO RIGOLETTO, ow. Leflere H., Latvia,

III. Welsh Corgi (Pembroke)GOLDEN HAPPYNESS ETELow. Bormane I., Latvia,

IV. Shetland SheepdogLV, EE, RU, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, BYJ CH, NICO HORTIS AMORISow. Griņevska A., Latvia,

V. White Swiss Shepherd DogSTRIPESTREAM'S ADORABLE LOVE SNOWMANow. Laasonen T., Finland.

 

2 group - Tibor Havelka (Slovakia)

I. DobermanAPPEL DI FORTUNA NUGGETow. Kiršentāle O., Latvia,

II. RottweilerLVJ CH, HOFZUMBERG JACKOMOow. Laitāns E., Latvia,

III. Tchiorny Terrier: RU CH, SLAVNIY RUSICH BESSMENNY LIDERow. Bukina E., Russia,

IV. Zwergschnauzer (b/s)LVJ CH, DREAMKISS PAGEANTRYow. Petrovs S., Latvia,

V. NewfoundlandOHOI´S WISH UPON A STARow. Tähtinen P., Finland

 

3 group - Dusko Pejovic (Serbia)

I. Kerry Blue TerrierLT, RS, MD, UA, RU, BY CH, APOLLO CHERRIE ETOILEow. Zhuk A., Belarus,

IIAmer.Staffordshire TerrierLTJ, RUJ CH, CERES ESTRELLA BRILLANTE FOR DENVERS ELITEow. Struzhkina N., Russia,

III. Airedale TerrierENERGETICS ENSIFERUMow. Alatalo J., Finland,

IV. Fox Terrier SmoothLTJ, RUJ, BYJ CH, SHELLY HOUSE GRACE KELLYow. Polyakova E., Russia,

V. Norwich TerrierSAVENKOFF MARGO IMPRESS OF RINGow. Tihomirova I., Latvia.

 

4 group - Elena Agafonova (Italy)

I. Dachshund Kaninchen RauhhaarTSERTUS FOURMI ROUSSEow. Gladkova S., Latvia,

II. Dachshund Zwerg KurzhaarMINIDOGLAND TURBOow. Konoplev I.&Romashova I., Russia.

 

5 group - Plamen Cholakov (Bulgaria)

I. American AkitaLTJ CH, MAŽASIS KARALIUS REMBO FOR BALTICow. Narmontiene T., Lithuania,

II. ZwergspitzRUJ CH, UPSTART FORA SUPERJET, ow. Afanasev A., Russia,

III. Samoiedskaia SabakaLV, LT, EE, BALT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, POLAR BEAR SMILE’S MIRACLEow. Tilgale I., Latvia,

IV. Pharaon HoundRED CALLUNA´S ELYSÉEow. Kanerva E., Finland,

V. ShibaREIZO WATASHI AZIJOS MAGIJA, ow. Prascevicius M., Lithuania.

 

6 group - Nenad Davidovic (Serbia)

I. Rhodesian RidgebackTINA TRADING MAXIMUS DETSIM MERIDIYow. Timofejeva J., Latvia,

II. Bayr.GebirgsscweisshundLV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ARTEMĪDA AMBERROCKow. Čuhnova-Rancāne I., Latvia.

 

7 group - Nenand Davidovic (Serbia)

I. Irish SetterLT, EE, BY CH, ORIGINAL SAMBA DE SAUSALITOow. Liikola S., Finland,

II. Weimaraner (shorth.)LT, RU, BY CH, LVJ, RUJ, BYJ CH, ZOLTON-THUNDERBOLTow. Firsanov A., Russia,

III. Gordon SetterSONNELSETT ARTHUR WHITE KINGow. Kuydina E., Russia,

IV. Maguar Vizsla (shorth.): LV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, LVJ, LTJ CH, FREDI Z HORRYCH SALIBow. Blumberga L., Latvia,

V. Bracco ItalianoBALT CH, LVJ, LTJ CH, PRADA DEL TAVULIDDAROow. Straume J., Latvia.

 

8 group - Tibor Havelka (Slovakia)

I. Labrador RetrieverLV, RU CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, SAGASTERIS ZILLION BUTTER BROWNIESow. Sagirova Y., Russia,

II. Golden retrieverC.I.E., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOW BANKow. Martinsone H., Latvia,

III. English Springer SpanielEEJ CH, ALFALEX LOVE ME TENDERow. Tjuleneva A., Estonia,

IV. Lagotto RomagnoloSOLIPSE TI AMO ANDREAow. Larsson U., Sweden,

V. Flat Coated RetrieversLT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, POLKA POLAND TRINAow. Morkuniene E., Lithuania.

 

9 group - Helena Borisova (Belarus)

I. Griffon BrixelloisLVJ CH, WOLTER GRENN HAPPY ANN, ow. Ivanovska O., Latvia,

II. Lhasa Apso: LT CH, LTJ CH, KUMI KIAN BEAUTIFUL STRANGER, īp. Kudirkienė L., Lithuania,

III. PapillonLV, LT, EE, BALT, PL, CZ CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, SNOW DANWEST KINGDOM KATRINE, īp. Romanovska G., Latvia,

IV. PugESTEVEZ HAPPY BOYow. Sidorovich I., Russia,

V. Chinese Crested dogGOLDEN DIAMOND CRESTEDS MASTER, ow. Romenkova D., Latvia.

 

10 group - Plamen Cholakov (Bulgaria)

I. BarzaiaLT CH, LADY LANA DEL RUSISKA RULETE,  ow. Katinaite I., Lithuania,

II. WhippetTONETTE SPIRITUALITY DOMINIJA, ow. Gosteva D., Latvija,

III. Afgan HoundLV, LT, BY CH, MY LIFE MY RULES VALDE VALENS, ow. Kuzņecova J., Latvia,

IV. Greyhound: LV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, LVJ, LTJ CH, TATANKA VITKA IRONIST, ow. Ezerniece I., Latvia,

V. Levriero ItalianoGLINNALIS BERNARDO, ow. Suhareva J., Latvia.

 

BIS - Natasa Davidovic (Serbia)

I. Rhodesian RidgebackTINA TRADING MAXIMUS DETSIM MERIDIY, ow. Timofejeva J., Latvia,

II. Irish SetterLT, EE, BY CH, ORIGINAL SAMBA DE SAUSALITO, ow. Liikola S., Finland,

III. American AkitaLTJ CH, MAŽASIS KARALIUS REMBO FOR BALTIC, ow. Narmontiene T., Lithuania,

IV. Labrador RetrieverLV, RU CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, SAGASTERIS ZILLION BUTTER BROWNIES, ow. Sagirova Y., Russia,

V. Australian ShepherdLVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, NERVOUS BREAK DOWN DES TERRES DE KHAIRYACAow. I. Eisaka & D.Menžurenkovs, Latvia

 

Photo: Aleksandrs Borodajenko


Atpakaļ
Kalendārs