banner

Šķirnes suņu Nacionālā izstāde “ZIEMAS PASAKA 2019” 19.01.2019, rezultāti

21.01.2019

Handler competition - Elena Agafonova (Italy)

10-13 years old

I. Luka Talmantaitė - 13 year old.

II. Austeja Sulcaite - 13 year old.

III. Eva Gavriša - 11 year old.

IV. Mārīte Elīza Karpovska - 12 year old.

V. Nikita Fejers - 11 year old.

14-17 years old

I. Aiste Andruleviciute - 17 year old.

II. Katrīna Ābotiņa - 14 year old.

III. Marta Kaņepe - 16 year old.

IV. Edgars Plotnieks - 14 year old.

V. Madara Bule - 14 year old.

 

Couple competition - Plamen Chalakov (Bulgaria)

I. Dachshund Zwerg KurzhaarMINIDOGLAND TURBO & MINIDOGLAND TIMELESS BEAUTYRomashova I. (Russian Federation),

II. Zwergschnauzer (black/silver)DREAMKISS ACE IN THE SLEEVE & DREAMKISS PAGEANTRY, Petrovs S. (Latvia),

III. ShibaDAIKI GO SHUN'YOU KENSHA & GRAND LAIN ZIKA INCIPITA VITAFilatova D. (Latvia)

IV. Chien de Berger Belge (Tervueren)ROCKET MAN DE LA BELGERIE & LUAVJAN’S NANTHIATBurdulis L. (Lithuania),

V. Cavalier King Charles SpanielPETER PARKER FOR KETA -TR & EVA KANT FOR GIORGIO AND FRIENDS-TRKunce L. (Latvia).

 

Breeder's group - Natalija Davidvic  (Serbia)

I. Samoiedskaia Sobaka: SMILING MIRACLE, Parijenko J. (Latvia),

II. Collie RoughSINIKETUNRekorius T. (Finland),

III. Lhasa ApsoTAI FANZAKudirkienė L. (Lithuania).

 

Baby group - Helena Borisova (Belarus)

I. AkitaMINORI IRO NO SEKAIow. Talmantas D., Lithuania,

II. Beagle: SARAH LEE`S PACK CHERRY BLOOSOM AT VENTUS BARBATUSow. Galuza V., Belarus,

III. Dachshund Zwerg RauhhaarTSERTUS GARDE-MARINow. Gladkova D., Latvia,

IV. American AkitaSOL FAVORITE LATIKAow. Sergejevs A., Latvia

V. Rhodesian RidgebackIRMA ARTIO ANIRI ABIMBOLAow. Kņestjapina I., Latvia.

 

Puppy group - Dusko Pejovic (Serbia)

I. ZwergspitzTAURO ASKANASow. Borodajenko J.&Plunge J., Latvia,

II. Shih TzuAMBER FACE KAZANOVAow. Mikulskiene J.& Keriene R., Lithuania,

III. Amer.Staffordshire TerrierDENVERS ELIT BRIANNAow. Sporihina T., Latvia,

IV. NewfoundlandGRANDBEAR WOW BATLERow. Kostereva T., Latvia,

V. Dogo ArgentinoFANCY DEL CIKUTAow. Stankevica A., Latvia.

 

Veteran group - Natasa Davidovic (Serbia)

I. Samoieskaia SabakaLV, LT, EE, BALT, HR, ME, PL, UA, RU, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, LVV, LTV, EEV, BALTV, AURELIA SMILING MIRACLEow. Parijenko J& M, Latvia.

II. Golden retrieverC.I.E., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOW BANKow. Martinsone H., Latvia.

III. NewfoundlandEE, FI, ME, BG CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, ZANELLON HOT HELUNAow. Tähtinen P., Finland,

IV. Berner SennenhungLV, EE CH, EEV CH, RIDON HENNET HYPNOTIQow. Mattila K.&Tammi K., Finland,

V. PapillonLV CH, LVV CH, ZARAow. Zilinskaite R., Latvia.

 

0 group - Nenad Davidovic (Serbia)

I. Vostochnoevropeiskaya ovtcharkaAISSISow. Šukys E., Lithuania,

II. Lithuanian HoundLT CH, LTJ CH, APUOLĖ MEDEINOS ŠUOow. Smetona M., Lithuania.

 

1 group - Natasa Davidovic (Serbia)

I. Shetland SheepdogLV, EE, RU, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, BYJ CH, NICO HORTIS AMORISow. Griņevska A., Latvia.

II. Welsh Corgi (Pembroke)GOLDEN HAPPYNESS ETELow. Bormane I., Latvia,

III. Collie RoughSINIKETUN MISS MERLEow. Rekorius T., Finland.

IV. Australian ShepherdLVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ, BYJ CH, NERVOUS BREAK DOWN DES TERRES DE KHAIRYACAow. Eisaka I. & Menžurenkovs D., Latvia,

V. White Swiss Shepherd DogSTRIPESTREAM`S ABSOLUTE LOVESONGow. Karppinen P.&Säynevirta H., Finland.

 

2 group - Dusko Pejovic (Serbia)

I. DobermanLVJ CH, AK-YAR ELIZARow. Siilmann M., Estonia.

II. RiesenschnauzerNOEL VENTUS BARBATUSow. Galuza V., Belarus,

III. Deutsche Dogge (fawn/brindle): LT CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, IZIDĖ NUO GRAŽUČIŲow. Valavičienė J., Lithuania,

IV. Deutscher BoxerNIKINK-VAR-HARD CHANTELLAow. Chebotareva P., Russia,

V. Tchiorny TerrierDETI ARBATA DARYLow. Rimeicane L., Latvia.

 

3 group -Helena Borisova (Belarus)

I. Norwich TerrierSAVENKOFF MARGO IMPRESS OF RINGow. Tihomirova I., Latvia,

IITerrier BrazileiroHE IS THE BOSS DO CHAPUTEPEK’S,  ow. Korpinen P., Finland,

III. West Highland Wh. TerrierSNAIGE JUODOJI AFERAow. Keriene R., Lithuania,

IV. Jack Russell TerrierBY CH, TSEZAR CHERNIY VORONow. Olkhouka T., Belarus,

V. Airedale TerrierENERGETICS ENSIFERUMow. Alatalo J., Finland.

 

4 group - Nenad Davidovic (Serbia)

I. Dachshund Zwerg KurzhaarRU CH, MINIDOGLAND TIMELESS BEAUTYow. Romashova I., Russia,

II. Dachshund RauhhaarBESTEXPERT PEPPERMINT PATTYow. Lindqvist E., Finland,

III. Dachshund Kaninchen Rauhhaar: LV CH, RIGA BEAUTY INFINITY DRIVEow. Gladkova S., Latvia,

IV. Dachshund KurzhaarLV CH, KANTRI PARK*S UNIDASow. Listaka D., Latvia,

V. Dachshund Zwerg Rauhhaar: BERGBERRY NAOMI ELAINE CAMPBELLow. Timofeeva I., Latvia.

 

5 group - Natasa Davidovic (Serbia)

I. BasenjiLT, RO, HU, PL, RU, CZ CH, CZJ CH, SULLA LIWANGow. Müller D., Poland,

II. ZwergspitzRUJ CH, UPSTART FORA SUPERJETow. Afanasev A., Russia,

III. Pharaon HoundEE, FI, SE, NO, NORD CH, BAZINGA A SONG OF ICE AND FIREow. Kanerva E., Finland,

IV. Chow ChowDAY DREAMER FAIER STALKERow. Titov S., Russia,

V. ShibaREIZO WATASHI AZIJOS MAGIJAow. Prascevicius M., Lithuania.

 

6 group - Plamen Chalakov (Bulgaria)

I. BassethoundPRIDEBASS TROPICAL PARADIZEow. Kirejeva J., Latvia,

II. Rhodesian RidgebackLV, LT, EE, BALT, FI, PL, RU, BY CH, BALTJ, RUJ CH, RIDGE'S STAR HAYDAR AMINow. Ostasevskis A., Latvia,

III. DalmatinacLT, EE, FI CH, MARNELLIN ITS HARD TO HANDLEow. Kallionsivu L., Finland,

IV. Beagle: IRINSTYLE EARTH ANGELow. Virula M., Estonia,

V. Bayr.Gebirgsscweisshund: LV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ARTEMĪDA AMBERROCKow. Čuhnova-Rancāne I., Latvia.

 

7 group - Plamen CHALAKOV (Bulgaria)

I. Weimaraner (shorth.)LV CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ORO D'ETNA TIA ROSEow. Brants D., Latvia,

II. Irish SetterLT, EE, BY CH, ORIGINAL SAMBA DE SAUSALITOow. Liikola S., Finland,

III. Bracco ItalianoBALT CH, LVJ, LTJ CH, PRADA DEL TAVULIDDAROow. Straume J., Latvia,

IV. Gordon Setter: SONNELSETT ARTHUR WHITE KINGow. Kuydina E., Russia,

V. Maguar Vizsla (shorth.): C.I.B.,LV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, LVJ, LTJ CH, FREDI Z HORNYCH SALIBow. Blumberga L., Latvia.

 

8 group - Natasa Davidovic (Serbia)

I. Golden Retriever: C.I.E., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOW BANKow. Martinsone H., Latvia,

II. Labrador RetrieverBALINOR BAND JADEN OF BEAUTIFUL SUNLIGHTow. Burkhanav A., Belarus,

III. Lagotto RomagnoloSOLIPSE TI AMO ANDREAow. Larsson U., Sweden.

IV. English Springer SpanielLT, EE, FI, RU, BY CH, LO´CUST DREAM THE ROCKow. Tiirikainen S., Finland,

V. American CockerLV CH, VERY VIGIE LAURA-ASHLEYow. Pavlova J., Latvia.

 

9 group - Elena Agafonova (Italy)

I. Chihuahua (short-haired)LTJ, EEJ, BYJ CH, DIAMONCHI GALAXY STARow. Ceilutkiene E., Lithuania,

II. Bouledogue FrancaisAPOLO TEMPO DE VÁLIVAow. Pakarinen S., Finland,

III. Shih TzuXERALANE`S EATING CAKEow. Mironova J., Lithuania,

IV. PugESTEVEZ HAPPY BOYow. Sidorovich I., Russia,

V. PapillonDZHERMANOTTA ROYALS E-GAIY EGOIST LIT GUYow. Lebedeva S., Russia.

 

10 group - Elena  Agafonova (Italy)

I. SalukiLTJ CH, MITHRA-BYPAJANY MAGMAow. Andruleviciute A., Lithuania,

II. SloughiLTJ, RUJ CH, AL'SAHARA SINAI BALTIJOS DEIMANTASow. Carik J., Lithuania,

III. GreyhoundLV, LT, EE, BALT, RU, BY CH, LVJ, LTJ CH, TATANKA VITKA IRONISTow. Ezerniece I., Latvia.

IV. Levriero Italiano: CANIS NOBILITAS CAVALIow. Suhareva J., Latvia,

V. Whippet: LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ, RUJ CH, KRASNAIA STRELA EXACTLY LIKE YOUow. Ezerniece I., Latvia.

 

BIS - Tibor Havelka (Slovakia)

I. BasenjiLT, RO, HU, PL, RU, CZ CH, CZJ CH, SULLA LIWANGow. Müller D., Poland,

II. Golden retrieverC.I.E., LV, LT, EE, BALT, SE, BY CH, LVJ CH, MILBU SNOW BANKow. Martinsone H., Latvia,

III. Weimaraner (shorth.)LV CH, LVJ, LTJ, EEJ, BALTJ CH, ORO D'ETNA TIA ROSEow. Brants D., Latvia,

IV. Dachshund Zwerg KurzhaarRU CH, MINIDOGLAND TIMELESS BEAUTYow. Romashova I., Russia,

V. DobermanLVJ CH, AK-YAR ELIZARow. Siilmann M., Estonia.

Photo: Aleksandrs Borodajenko


Atpakaļ