banner

Raksti

2018 – suņa gads!

27.12.2017

Nākamais gads būs īpašs tieši suņu saimniekiem. Jo tas ir mūsu labāko draugu gads, kas atnesīs jaunas pārmaiņas. Suns ir ģimenisks, tas mīl kārtību un mieru. Tāpēc arī 2018. gads sola būt ģimenisks, saimniecisks. Galvenais – čakli strādāt un arī atpūsties. Būt samērīgam visā.

 

Buddas uzticamie

Austrumu horoskopam ir vairāk nekā 4000 gadu sena vēsture. Austrumu kalendārs nosaka, ka katru gadu pār pasauli nāk valdīt kāds no dzīvniekiem, kuriem austrumu ticējumos un leģendās ir simboliska nozīme. Ja rietumu pasaulē čūska un pūķis saistās ar viltību, ļaunumu, nodevību, austrumos šīs, daļēji, mītiskās radības augsti godā un ciena dēļ gudrības, spēka un labklājības.

Pavisam ir 12 austrumu horoskopa zīmes. Senie ļaudis ļoti ticēja tam, ka dzimušie attiecīgā gadā, pārmanto horoskopa zīmēm noteiktās, raksturīgākās iezīmes, kas vēlāk ietekmē to dzīvi.

Interesanta ir dzīvnieku “izvēle” un  arī secība. Ķīniešu horoskopa dzīvnieki ir: Žurka, Vērsis, Tīģeris, Trusis (Kaķis), Pūķis, Čūska, Zirgs, Kaza, Pērtiķis, Gailis, Suns un Cūka. Tā nav nejaušība, bet gan sena leģenda. Austrumu ļaudis svēti tic, ka tieši šie dzīvnieki bija nākuši atvadīties no Buddas, kad tas pameta zemi. Un nāca tie tādā kārtībā, kā tagad mainās horoskopa zīmes. Pateicībā par uzticību, Budda ļāva šiem dzīvniekiem, katram vienu reizi 12 gados, valdīt pār zemi un cilvēku likteņiem. Šie izredzētie dzīvnieki iedalās četrās triādās:

Pirmajā triādā ir Žurka, Pūķis un Pērtiķis. Tās ir enerģiskākās un spēcīgākās zīmes. Nepazīst vidusceļu: var būt vai nu ļoti labestīgi, vai nu ļoti dusmīgi. Ir emocionāli, taču lieliski prot mainīties,  atbilstoši apstākļiem.

Otrajā triādā ir Vērsis, Čūska un Gailis. Dzimušie šo zīmju pakļautībā sasniedz panākumus, smagi strādājot. Tie ir nenogurdināmi, ļoti mērķtiecīgi. Prot perfekti plānot savu darbu.

Trešajā triādā ir Tīģeris, Zirgs un Suns. Komunikabli, prot ātri atrast kopīgu valodu ar apkārtējiem. Diplomāti kopš dzimšanas. Tiem vienmēr ir daudz paziņu, taču patiesībā šiem cilvēkiem vajag šauru draugu loku.  

Ceturtajā triādā ir Trusis (Kaķis), Kaza un Cūka. Dzimušie šajās zīmēs ir radoši cilvēki, kas tiecas pēc greznuma un skaistuma. Starp tiem esot daudz mākslinieku, cilvēku ar pārdabiskām spējām. Ļoti jūtīgi un apveltīti ar labām manierēm.

 

Bet kāds tad būs nākamais gads, ko sagaidīt no suņa, un kādas pārmaiņas tas atnesīs? Mēģināsim saprast. Protams, nākot suņa gadam, nevajag skriet suņa meklējumos un jebkuriem spēkiem censties iegādāties šo dzīvnieku. Tā nav rotaļlieta, bet gan dzīva radība!

 

Dzeltenā Suņa nozīme

Pēc austrumu kalendāra, Suņa gads stāsies spēkā tikai 2018. gada 16. feberuārī un ilgs līz pat 2019. gada 5. februārim. Nākamais gads būs Dzeltenā Zemes Suņa gads. Bet ko tas nozīmē? 2018. gada simbola stihija ir Zeme, tas pēc austrumu ticējumiem nozīmē mieru un gudrību. Senajos manuskriptos Dzeltenais Zemes Suns tika attēlots gulošs uz zemes, vērojošs saulrietu. Tieši tā – tas būs pārdomu, saticības, miera, atpūtas un nākotnes plānu gads. Pēc nemierīgajām pēdējo gadu nākošām Uguns stihijām, beidzot nāk līdzsvarota zīme, kas sola visus samierināt un nest pār pasauli saticību. Dzeltenais Suns noskaņos cilvēkus uz labklājību, ģimeni, bērniem un mīlestību. Nākamā gada valdnieks ir atslābināts, ko vēlēsies redzēt arī no cilvēkiem.  Taču, jebkura atpūta nāk pēc padarītā darba, un strādāt arī nāksies. Citiem vārdiem sakot – drošas, stabilas nākotnes dēļ vajadzēs arī papūlēties. Tikai tad varēs atpūsties līdzīgi Dzeltenajam Sunim.
 

Draugu un ģimenes lokā

Suns  viennozīmīgi ir cilvēka labākais un senākais četrkājainais draugs. Ja mājās jums ir šis dzīvnieks, parūpējieties par tā labsajūtu un veselību. Uzdāviniet veselīgus gardumus, pārbaudiet veselību, palutiniet, iespējams, aizvediet uz suņu salonu, kur tā izskatu savedīs kārtībā. Izrādiet cieņu pret savu mīluli.  Arī Jaunā gada vakaru vēlams atzīmēt nevis kaut kur ārpusē, bet gan mājās, ar draugiem, ģiemenes lokā. Tad jūs noskaņosieties uz nākamā gada simbola "vilni” - mieru, saticību, ģimeniskumu. Protams, nevajag aizmirst arī par Dzeltenā Suņa krāsu. Dzelteniem elementiem vēlams būt ne tikai jūsu apģērbā, bet arī rotājumos, galda dekorēšanā.

Sagaidot Suņa gadu, neaizmirstiet arī par enerģisko Gaili. Nav labi padzīt no “mājām” iepriekšējā gada saimnieku. Ticot austrumu gudrībām, tas nenesīs laimi. Tāpēc esam samērīgi, nesteidzamies ar lēmumiem un rīcību. Sākas pārdomu, nākotnes plānu izvirzīšanas un realizēšanas laiks!

 

Laimīgu Jauno gadu!
 


Atpakaļ