banner

Veterinārija

Suņu un kaķu radzenes slimības

12.11.2019

Katru dienu dzīvnieka saimnieks pavada laiku ar savu mīluli: baro, rotaļājas, ved pastaigā. Un ja dažreiz iespējams palaist garām kādas uzvedības, vai vispārējas labsajūtas izmaiņas, pamanīt tās vēlāk, tad acīm mēs noteikti vienmēr pievēršam uzmanību. Piemēram, ja acis palika nespodras, vai arī radzene palika duļķaina, vai uz acs konjunktīvas radās tūska vai apsārtums.

Lasīt vairāk

Tipiskās suņu saslimšanas rudenī

13.10.2019

Katru rudeni mēs esam spiesti pielāgoties aukstākam laikam, ģērbties siltāk, un laicīgi sākt domāt par savu veselību. Arī dzīvnieki sastopas ar laikapstākļu maiņu un viņu imunitāte sāk pazemināties. Rudens ir īstais laiks imunitātes stiprināšanai, un arī dažādu slimību riskiem.  

Lasīt vairāk

“Dakter, kas manam mīlulim kaiš?” vai godīgas pārdomas par diagnostikas nepieciešamību veterinārārsta praksē

04.04.2019

Hematoloģija, klīniskā bioķīmija, rentgenogrāfija, ultrasonogrāfija, endoskopija, bronhoskopija, angiogrāfija, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, citoloģija, histoloģija, bakterioloģija, imūnhistoķīmija, polimerāzes ķēžu reakcijas, gēnu kartes…

Lasīt vairāk

Nedaudz par suņu vakcināciju

31.07.2018

Kļūstot par suņa īpašnieku, Jums ir jāapzinās, ka uzņēmāties atbildību par viņa labsajūtu un veselību. Viena no suņa veselības kontroles metodēm ir slimību profilakse. Profilakses programma iekļauj regulāras veselības pārbaudes, kas palīdzēs uzturēt suni labā formā. 

Lasīt vairāk

Uzmanbu, ērces! Veterinārārsta ieteikumi

23.04.2018

Jeļena Aleksejeva, klīnikas “Kavet” veterinārārste

Lasīt vairāk

Kastrācija un sterilizācija

23.08.2017

Šīs procedūras, kuras var veikt vienīgi veterinārajā klīnikā, joprojām izraisa jautājumus un aizdomas dzīvnieku īpašnieku vidū.

Lasīt vairāk

Babezioze - šīs sezonas aktualitāte

02.08.2017

Babezioze ir suņiem nāvējoša slimība, ko pārnēsā ērces. Tā parādījās Latvijā pēdējos gados un saslimušo skaits tikai pieaug. Daudz kas ir atkarīgs no reģiona. Citā Latvijas pusē šīs saslimšanas gadījumu ir vairāk, citā – nav nemaz.

Lasīt vairāk

Akupunktūra – efektīva fizioterapijas metode

06.12.2016

Arī Latvijā tiek sekmīgi izmantots tāds alternatīvās medicīnas veids kā akupunktūra. Tā ir iedarbīga, kad jātiek galā ar balsta un kustību aparāta problēmām, locītavu un muguras sāpēm.

Lasīt vairāk